S40-1236-LF
Ethernet-suodattimilla on SMD- ja THT-pakkaus, joiden nopeus on jopa 10G
Mukautus
Toimitusaika
Keskeiset ominaisuudet
  • Standardien mukainen: IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
  • Saatavana SMT-kokoonpanossa
  • Täysin integroitu adapteriin, hubiin ja emolevysovelluksiin
  • Laajennettu lämpötila-alue: -40 °C - +85 °C
  • RoHS-yhteensopiva
Sovellukset.
  • LAN-muuntaja POE- tai ei-POE-vaihtoehdolla
  • Virta Ethernetin kautta jopa 150 wattia ja nopeudet jopa 1 Gbit/s
Rakenteet
  • LAN-muuntaja
Lisähuomiot
Hi-Pot : 1500 (V)
Nopeus: 10/100
Lisäysmenetys
(dB max) 1~100MHz : -0.5
Paluuhäviö
(dB min) 1~30MHz : -18
Paluuhäviö
(dB vähintään) 60~80MHz: -12
Ristipuhe
(dB min) 1~100MHz : -30
Yhteinen tila hylkääminen
(dB min) 1~100MHz : -35
Kääntösuhde (TX) : 1:1
Kääntösuhde (RX) : 1:1
Liittyvä tuote
12uH, 1A Pienikokoinen SMD-suojattu käämi - Miniatyyri SMD-suojattu käämi
12uH, 1A Pienikokoinen SMD-suojattu käämi